icon mlzV sobotu dne 17.3.2018 se odehrál turnaj mladších žáků v Havířově. Nastoupilo pouze devět hráčů včetně brankáře, ostatní se buď omluvili popř. byli nemocní.První dva zápasy se odehrály celkem v poklidu. Domaslavice s námi prohráli 4:1 Ve druhém zápase se hrálo proti Horní Životicím, se kterými jsme se střetli poprvé. Naši kluci je rozebrali do puntíku. Konečný stav zněl 10:0 pro nás.

Ve třetím utkání nás čekal tým z Havířova. Slovan Havířov byl celkem houževnatý soupeř. Ale přece se nám tento zápas podařilo vyhrát těsně 4:3.

V posledním utkání jsme se střetli s týmem Eagles Orlová. Naši a Orlová měli stejný počet bodů a tím pádem se hrálo o první místo celého turnaje. Nakonec Orlová měla více štěstí a zvítězila těsně 4:3. Naši si tak odvezli druhé místo.

Já jsem byl s turnajem celkem spokojený, především proto v jak malém počtu kluci hráli. A to jsme byli ještě poslední dva zápasy oslabeni o dalšího spoluhráče, který musel předčasně odejít. Takže celý turnaj jsme dohrávali pouze v sedmi hráčích + brankář.

Většina z hráčů setrvala na hřišti déle, než měli. Nebylo koho střídat, takže se muselo střídat postupně za hry. Hlavní zásluhu na zisku druhého místa v turnaji měli tito tři hráči (ročník 2005): Jakub Onderka, Tomáš Hodulík a Robin Žvák.

Trenér: Milan Kobzík