icon muziaPo loňském pádu hrají muži nyní až Moravskoslezský přebor. Jak si vedli na prvním turnaji, se můžete dočíst v následujícím článku.

 

 

V přeboru nás nečekají žádné dlouhé výjezdy, na které jsme byli v minulých letech zvyklí. Převážně hrajeme kolem „komína“. To ale neznamená, že v této lize dostaneme body zadarmo. Každý tým si na nás brousí zuby a musíme počítat s velmi těžkými střetnutími.

Bazinga Ostrava vs. Paskov Saurians 4:3 (2:0, 1:1, 1:2)
V prvním zápase jsme se přesvědčili, že samo to určitě nepůjde. Hned od začátku jsme prohrávali a proti houževnatému soupeři se nám nedařilo skoro nic. Hlavně koncovka! V Polovině zápasu Ještěři prohrávali dokonce 3:0!
Nezbývalo než konečně zabrat. Třemi góly se nám sice podařilo srovnat na 3:3, avšak náš velký tlak v závěru zapříčinil to, že se z výhry radoval soupeř, když z brejku dokázal skórovat.
Nerozvážnost a možná také nezkušenost ukázala, že v příštím zápase musíme předvést daleko lepší výkon!

Paskov Saurians vs. RH Piving Ostrava 7:4 (3:2, 1:0, 3:2)
Vyrovnaná první část skončila 3:2. Poté, co jsme se dostali do vedení, jsme jej nepustili až do závěru. Konečně jsme se začali bavit florbalem a předvádět poměrně slušné až velmi slušné kombinační akce. Dost nám pomohlo, že soupeři pomalu docházely síly. Ale i to se stává a naše sebevědomí s brankami rostlo. Doufejme, že na předvedenou hru z konce zápasu navážeme i v příštích turnajích a povezeme se dál už jen na vítězné vlně.